• info@sektorelfirmalar.com

HABER DETAYI

16 Eylül 2020 01:20

Uzm. Dr. Erçin Özüntürk ve Akın Boşnak Proje Ortaklığı Anlaşması İmzaladı

Uzm. Dr. Erçin Özüntürk ve Akın Boşnak Proje Ortaklığı Anlaşması İmzaladı

Dermatoloji Uzmanı, Uzman Doktor Erçin Özüntürk ile Kariyerinde önemli görevler üstlenen ve sağlık sektöründe 6 yıllık tecrübesiyle etkin rol oynayan Genç Girişimci Akın Boşnak yeni bir özel akademi kurdular.

Dermatoloji uzmanı, Uzman Doktor Erçin Özüntürk ile Kariyerinde önemli görevler üstlenen ve sağlık sektöründe 6 yıllık tecrübesiyle etkin rol oynayan Genç Girişimci Akın Boşnak özel yeni bir akademi kurdular.

Erlamer Academy Hakkında

Erlamer Academy (International Medical Health Trainings), Medikal Estetik sektörüne bilinçli ve deneyimli kişileri desteklemek adına ve Uluslararası medikal eğitimler, etkinlikler ve kongreler düzenlemek için Uzm. Dr. Erçin ÖZÜNTÜRK ve Akın BOŞNAK tarafından 2020 yılında İstanbul / Nişantaşı’nda kurulmuştur.

Erlamer Academy tarafından düzenlenen etkinliklerin sonunda verilen sertifikalar TÜKAD (Türkiye Kozmetik Araştırmacıları Derneği) onaylı olarak verilmektedir. Erlamer Academy Tıp alanında Estetik ve Kozmetik uygulamalarının uluslararası yeniliklerini takip ederek hekim ve hekim yardımcılarını bu yönde özel olarak desteklemek adına kurulmuştur. Erlamer Academy tarafından düzenlenen etkinlikler Türkçe ve İngilizce olarak verilmektedir, uluslararası katılımcılar sayesinde etklinliğe katılanlar uluslararası bir network kurmuş olmaktadırlar.

Erlamer Academy Saç ekimi, Botulinum toksini ve Dermal dolgu , PDO İp ile yüz germe gibi bir çok eğitimi özel olarak düzenlemektedir. Bu tarz eğitimler özel olarak alınmakta olup katılımcıların becerilerini geliştirmek adına düzenlenmektedir.

Firma Bilgileri

Este Magazin
Belirtilmemiş Firmaya Git

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.