• info@sektorelfirmalar.com

HABER DETAYI

28 Mayıs 2020 18:58

Otomotiv – Yan Sanayi Sektörüne Özel Çemberleme Makinaları

Otomotiv – Yan Sanayi Sektörüne Özel Çemberleme Makinaları

Otomotiv – Yan Sanayi Sektörüne Özel Çemberleme Makinaları

onare®; otomotiv ve yan endüstrilerine özel çemberleme makinaları, paketleme şekli ve sevkiyat şekillerine göre, günlük üretilen ürün miktarını da değerlendirilir. Palet çemberlemeden manuel çemberleme makinalarına kadar, Akülü (şarjlı) ve pneumatic Havalı) (Columbia-Italy) çemberleme makinelerine ve yine full otomatik operatörsüz çemberleme hatlarına kadar en doğru çözümleri sunar.

Farklı ebat ve şekillerdeki otomotiv parçalarının paketlenmesi ve birbirine bağlanmasında da yarı otomatik (masa tipi) çemberleme makinelerinden tam/full otomatik operatörsüz çemberleme sistemlerine kadar, en hızlı, en tasarruflu orijinal çemberleri ile maliyetleri minimize eden çözümleri müşterilerine sunar.

Özellikle farklı ebatlarda ve şekillerdeki ürünlerin bağlanmasında paket büyüklüğü ne olursa olsun her paketin aynı standartta bağlanmasını sağlayan ultrasonic sensörler ile donatılmış, en hızlı, en tasarruflu çemberleri hatasız çalıştırabilen yüksek teknoloji tam otomatik makineleri (SMB-Germany) ile; ve yine en tasarruflu çemberleri çalıştırabilen yarı otomatik makineleri (Akebono-Japan) ile sağladığı maliyet avantajları sayesinde farklılaşmaktadır.

Onare; satış sonrasında da hızlı ve avantajlı servis, stoktan yedek parça hizmetini veren ‘onare I services‘ servis birimi ile müşterilerine en kaliteli hizmeti vermektedir.

Firma Bilgileri

Onare Endüstriyel Ambalajlama
0 (212) 282 5434 Firmaya Git

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.